
Nieuwe locatie feestelijk geopend met familiedag en personeelsfeest
Nu ook het nieuwe kantoor in gebruik is genomen vierden we zaterdag 17 mei met alle collega’s een mijlpaal: de officiële opening van onze nieuwe locatie aan de As in Deurne.
Van zaterdag 21 tot en met donderdag 26 september presenteert Jetstone zich tijdens Küchenmeile 2024 op landgoed Gut Böckel.
Ook in 2024 is Jetstone van de partij tijdens de jaarlijkse Küchenmeile: hét event voor de keukendetaillist dat traditiegetrouw wordt gehouden rondom snelweg A30 in Duitsland.
Van zaterdag 21 tot en met donderdag 26 september presenteert Jetstone zich in het sfeervolle Haferhaus op landgoed Gut Böckel. We zullen samen met beurspartner Keller een inspirerende ruimte creëren, waarin we een eigentijds aanbod keramiek en composiet op verrassende wijze verwerken in een diversiteit aan fraaie keukenopstellingen.
Wij nodigen u dan ook van harte uit om ons te bezoeken. Graag tot ziens op Gut Böckel!