
IMVO Jaarverslag 2024 | Verantwoord ondernemen
De afgelopen maanden hebben we hard gewerkt aan ons IMVO Jaarverslag, waarin we onze initiatieven op het gebied van verantwoord en duurzaam ondernemen binnen Jetstone belichten.
Let op: In verband met de kerstsluiting worden bestellingen die na vrijdag 19 december 2025 via de webshop worden geplaatst, verzonden vanaf dinsdag 6 januari 2026. Negeren
Jetstone breidt de collectie uit met drie nieuwe kleuren keramiek. Inspirerende tinten die perfect aansluiten bij de huidige trends.

Rapolano | satin | 6 & 12 mm | max. 3180×1480 mm
Dit design is geïnspireerd op travertin en heeft een lichtbruine basis, afgewisseld met natuurlijke lichte vlakken. Deze kleur oogt zowel klassiek als modern en voegt daarmee elegantie toe aan het interieur.
Travertino White | satin | 6 & 12 mm | max. 3170×1560 mm
Deze kleur biedt een heldere, witte basis met subtiele aders en nuances die de natuurlijke uitstraling van travertin nabootsen. De neutrale tinten maken het gemakkelijk te combineren met andere materialen en kleuren.
Onyx White | satin | 6 & 12 mm| max. 3170×1560 mm
De heldere witte basis met subtiele aderstructuur en nuances zorgt ervoor dat er een gevoel van diepte en textuur ontstaat. Dit geeft een verfijnde uitstraling en een ruimtelijk effect.