Nu ook het nieuwe kantoor in gebruik is genomen vierden we zaterdag 17 mei met alle collega’s een mijlpaal: de officiële opening van onze nieuwe locatie aan de As in Deurne.

Tijdens de familiedag konden alle collega’s hun familie meenemen voor een rondleiding door de kantoren en productie, de (kinder)kermis en natuurlijk een hapje en een drankje. Dankzij de blije gezichten van de kinderen, mooie reacties van de families en natuurlijk de trotse collega’s hadden we een topmiddag.

In de avond vierden we aansluitend een personeelsfeest, waar we begonnen met lekker eten op het foodplein. Samen blikten we terug naar een stukje Jetstone historie en keken we vooruit naar hetgeen dat komen gaat, om vervolgens het dak eraf te laten gaan met topband Millstreet.

Bemeko zorgde ervoor dat alles weer tot in de puntjes was verzorgd.

Foto’s door Elke Teurlinckx