
IMVO Jaarverslag 2024 | Verantwoord ondernemen
De afgelopen maanden hebben we hard gewerkt aan ons IMVO Jaarverslag, waarin we onze initiatieven op het gebied van verantwoord en duurzaam ondernemen binnen Jetstone belichten.
We breiden onze collectie composiet uit met twee nieuwe materialen met een natuurlijke uitstraling.

Werkbladen met een natuurlijke uitstraling blijven populair. Composietfabrikant Caesarstone speelt als toonaangevend merk in design en productontwikkeling in op deze trend en combineert de luxe uitstraling van natuursteen met de praktische eigenschappen van composiet.
Met ingang van 1 maart breiden we onze collectie uit met twee nieuwe Caesarstone-kleuren. Het gaat om:
Noble Grey gepolijst | een zachte lichtgrijze marmerlook met een luxueuze mix van donkergrijze aders en crèmewitte tinten
Moorland Fog gepolijst | taupe- en aardetinten vormen een wervelende compositie; een levendig, licht materiaal
De nieuwe kleuren zijn leverbaar in 12 en 20 mm dik met maximale afmetingen van 3000×1390 mm.